ویسی:هواداران واقعی ازسپاهان ‌راضی اند
پنجشنبه 13 آبان 1395, 00:43

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هواداران واقعی از کار ما راضی هستند و امیدوار هستم که بتوانیم با نتایج خود، آنها را خوشحال کنیم.

به گزارش رویش نیوز عبدالله ویسی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به شرایط تیم سپاهان و وضعیت این تیم و همچنین انتقاداتی که به آن مطرح می‌شود اظهار داشت: مسئولان، هیئت مدیره، مدیرعامل و تماشاگران واقعی سپاهان از عملکرد کنونی تیم ما رضایت دارند و ما با تمام وجود کارمان را انجام می‌دهیم تا سپاهان خوبی داشته باشیم.

وی درباره اینکه آیا تیمش می‌تواند امسال در مسابقات آسیایی کسب سهمیه داشته باشد، تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که بتوانیم مردم اصفهان را خوشحال کنیم و این موضوع می‌تواند با کسب سهمیه در مسابقات لیگ برتر و یا جام حذفی محقق شود که امیدوار هستیم صورت گیرد.

سرمربی سپاهان با اشاره به افتتاح ورزشگاه نقش‌جهان و استفاده از آن گفت: روز گذشته به بچه‌ها گفتم که افتتاح ورزشگاه نقش‌جهان شانسی است که خدا به ما داده و ما لیاقت آن را نشان دادیم. خوشحال هستیم که این اتفاق صورت گرفت و زمان ما این ورزشگاه افتتاح شد.

وی ادامه داد: امیدوار هستم با بازی‌هایی که در این ورزشگاه انجام می‌دهیم مردم اصفهان را خوشحال کرده و کیفیت خود را به نمایش بگذاریم.

ویسی پیرامون شرایط این ورزشگاه و بحث‌هایی که درباره آب و هوای آن می‌شود، ادامه داد: روز چهارشنبه در ورزشگاه نقش‌جهان گرد و خاک بسیاری وجود داشت اما باید بگویم که چمن و شرایط ورزشگاه بسیار خوب است. از سوی دیگر باید مشکلاتی که در حال حاضر در آن وجود دارد، به سرعت برطرف شود

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.