ساکت: حرف کی‌روش درست بود
پنجشنبه 06 آبان 1395, 10:01

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از «نسیم آنلاین»، محمدرضا ساکت درباره برگزاری مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ساحلی و تیم ملی فوتبال زیر 19 سال بانوان به مسابقات بین المللی اظهار کرد: تمام تلاش فدراسیون در دو، سه ماه گذشته تدارک بهترین شرایط برای تیم‌های ملی بوده است. حدود 4070 نفر تحت عنوان تیم‌های ملی در اردوها حاضر شدند. فوتبال ساحلی ما طلایه‌دار موفقیت‌های بزرگ در آسیاست و امیدوارم شاهد ادامه موفقیت‌های آن‌ها در مسابقات پیش‌رو باشیم. در گروه ما تیم‌های آمریکا، روسیه و مصر حضور دارند.
وی در ادامه بیان کرد: فوتبال بانوان رشد ویژه ای در مدت زمان اخیر داشته است و با برنامه فدراسیون فوتبال به دنبال افزایش سطح تجربه آن‌ها هستیم. قرار است دو کارشناس ویژه برای بررسی شرایط فوتبال بانوان به ایران بیایند و پس ازآن نیز یک مشاور ویژه از طرف فیفا به مدت 3 ماه در کنار تیم ملی خواهد بود و تلاش ما در حوزه بانوان را رصد می‌کند.
رییس سازمان تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال درباره زمین تمرین تیم ملی فوتبال بزرگسالان اظهار کرد: در مقطع فعلی زمین پژوهشگاه نفت و ورزشگاه آزادی وجود دارد و با ما همکاری می کنند اما کمپ تیم‌های ملی نیاز به چند زمین باکیفیت دارد. برای کشوری مانند ایران که موفقیت‌های خوبی داشته نیازمند یک کمپ بسیار خوب هستیم. در حال حاضر زمین شماره 2 نیاز به تعمیر دارد که زهکشی‌های آن را انجام داده‌ایم و تا آذرماه که زمان کشت زمین است لوله‌گذاری و سیستم هیتینگ را نصب می‌کنیم. در میان‌مدت به دنبال آماده کردن این زمین هستیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: زمین پژوهشگاه و ورزشگاه آزادی جوابگوی نیازهای ما نیست. باید بهترین زمین را فراهم کنیم. همان طورکه دیدید زمین شماره یک که عده‌ای می گفتند ازشرایط خوبی برخوردار است به محض نخستین باد پاییزی دگرگون شد. پس از زمین شماره 2 زمین شماره یک را تعمیر می‌کنیم که همه این کارها به کمک شهرداری منطقه 22 بوده است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.