برپایی 43بیمارستان سپاه در سیستان
چهارشنبه 07 مهر 1395, 11:14

 

فرمانده نیروی زمینی سپاه از برپایی ۴۳ بیمارستان صحرایی توسط سپاه در سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران صبح امروز در مراسم افتتاح 3300 پروژه محرومیت‌زدایی سپاه که در سالن الغدیر برگزار شد، گفت: یکی از برنامه‌های سپاه به موازات برقراری امنیت، محرومیت‌زدایی بود.

وی افزود: به نظر ما بخشی از ناامنی به دلیل محرومیت و بیکاری در مناطق محروم بود که ضدانقلاب این فرزندان خانواده‌ها را می‌بردند و حتی گاهی به خارج از مرزها می‌بردند و در قبال اعطای مبلغ آنان را به کارهای ناامنی وا می‌داشتند.

سردار پاکپور خاطرنشان کرد: مناطق جنوبی و به خصوص سیستان وضعیت مناسبی نداشتند و می‌طلبد دولت توجه ویژه‌ای به آن مناطق کند، به هر حال امکانات سپاه محدود است و حدود دو دوم توان مهندسی سپاه معطوف به کارهای محرومیت‌زدایی شده است، لذا دولت توان اساسی به این مناطق را باید اختصاص بدهد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تاکید بر اینکه حدود 43 بیمارستان صحرایی فقط در سیستان برپا کرده‌ایم، گفت: ما حدود 43 بیمارستان صحرایی را فقط در سیستان و بلوچستان برپا کردیم، اما هنوز هم بحث درمان نیاز به کار زیادی در این مناطق محروم دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما در مناطق مرزی فقط حرکت نظامی نداریم، بلکه در کنار مردم هستیم و با کمک خود مردم، این اقدامات را انجام می‌دهیم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.