توقعات از احمدی نژاد و اطرافیانش
دوشنبه 05 مهر 1395, 22:45

 

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مهم‌ترین شاخصه یک نیروی انقلابی تبعیت از رهبری است گفت: آقای احمدی‌نژاد و دوستان ایشان اگر می‌خواهند با عنوان نیروی انقلابی توصیف شوند به توصیه رهبر انقلاب عمل کنند.

به گزارش رویش نیوز، مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به محورهای بیانات صبح امروز رهبر انقلاب در جلسه خارج فقه اظهار داشت: صحبت های امروز رهبر انقلاب تایید خبر مخالفت ایشان با حضور آقای احمدی نژاد در انتخابات بود که به تمام بحث‌ها پیرامون درست یا غلط بودن این مسئله پایان داد.

فضائلی با بیان اینکه مهم‌ترین شاخصه یک نیروی انقلابی تبعیت از رهبری است، گفت: اکنون که نظر رهبری همه مشخص شده هر فردی که نیروی انقلابی است باید از آن تبعیت کند.

وی افزود: آقای احمدی نژاد و دوستان ایشان اگر می‌خواهند با چنین عنوانی توصیف شوند انتظار می‌رفت و می‌رود که به توصیه رهبر انقلاب عمل کنند.

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه دوستان آقای احمدی نژاد مخاطب مستقیم نظر رهبر انقلاب نبودند ولی خود ایشان مستقیما این نظر را دریافت کردند، گفت: ایشان باید به محض دریافت این نظر اقدام می‌کردند ولی اکنون نیز دیر نشده و در کنار این تبعیت، نباید همدلی و همراهی خود با باقی نیروهای انقلاب را فراموش کنند چون نیاز امروز کشور برای پیشبرد آرمان‌های انقلاب، وحدت و همدلی است.

 فضائلی در پایان با بیان اینکه در کنار تبعیت از رهبری نباید اقدامات و عباراتی بیان شود که به این وحدت خدشه‌ای وارد شود، اظهار داشت:تبعیت از درخواست رهبری  همراهی با باقی نیروهای انقلاب و استفاده از ظرفیت در مسیر انقلاب توقعاتی است که از شخص احمدی نژاد و اطرافیانشان انتظار می‌رود.

 

نظرات

- ناشناس
مقام معظم رهبری در خصوص برجام ُ چقدر خطوط قرمز تعینن کردند ُاز جمله اینکه بازرسی های ویژه نباید صورت بگیرد که گرفت ُاز جمله اینکه رآکتور آب سنگین اراک ُ باید ماهیت آب سنگینی آن حتما حفظ شود که حفظ نشد و در رآکتور اراک ُ آب سبک تولید می شود و نمونه های زیادی از این دست در برجام که زیرپا گذاشته شدند و اصول گراها اصلا نفهمیدن . چرا ساکت مانده اید این موارد را پیگیری نمی کنید ُچرا دولت یازدهم همه خطوط قرمز برجام رو گذاشت امریکا نقض کنه ُخود مقام معظم رهبری فرمودند ظریف به ایشان اطلاع داده که نتوانسته در مذاکرات برجام خطوط قزمز رهبری و نظام را حفظ کنند در این برجام خطوط قرمز امریکای جنایتکار مو به مو اجرا شد . چرا انحراف یابان ُ اعتراضی و پیگیری قضایی و ... نکردند و دولت یازدهم را آزاد گذاشتندهرچه می خواهد می کند ُ پشت برجام هم اف ای تی اف و ... ؟ فقط اگر یک هزارم ابن موارد رو احمدی نژاد مرتکب شده بود ُ اصول گراهای منحرف ُخدا می داند چه بلایی سرش می آوردند تا نابودش نمی کردید دست از سر او برنمی داشتید . حالا ثاینه شمار برای احمدی نژاد گذاشته اید . برای دولت یازدهم چهارسال شمار گذاشتید . اما تو مغز احمدی نژاد دوربین کاشتید هی می گفتید قصد داره بعدا این کار رو بکنه و ... بعد بخاطر حدساتون و برای کار نکرده ُ اون روهی منحرف می خوندید .
1395-07-06 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- ناشناس
اصول گراهای بی بصیرت منحرف ُمی خواستند احمدی نژاد رو طوری بار بیارن که ُ قبل از اینکه احمدی نژاد در مقابل خدای مهربان پاسخگو باشد ُ قبل از اینکه در مقابل مقام معظم رهبری پاسخگو باشد ُ قبل از اینکه در مقابل ملت پاسخگو باشد ُباید پاسخگوی اصول گراهای بی بصیرت منحرف می بود و چون احمدی نژاد زیر بار این توقع و شیوه ننگین نرفت ُ همه جار زدند و جار می زنند و جار خواهند زد که احمدی نژاد منحرف هست . اما دولت یازدهم با به جهنم فرستادن مخالفان ُ اصول گراها را ساکت کرد .اما دولت یازدهم منحرف خواهنده نشد از سوی منحرف یابان . یعنی اصول گراهای بی بصیرت منحرف نستب به احمدی نژاد همیشه کینه داشتند و دارند وخواهند داشت . آیا این تبعیت از رهبری معظم است که فریاد ولایت مداری ظاهری شان گوش فلک را کر کرده است ؟ کینه ای که تا احمدی نژاد رو از سیاست ساقط نکنند و از چشم ملت نندازند ُ همچنان ادامه دارد . توقع ما ملت این هست که به خود بیایید و دست از کینه برداید زیرا کینه اول صاحب خودش را نابود می کند .
1395-07-06 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.