رونمایی از سامانه برنامه ریز گردشگری
یکشنبه 28 شهریور 1395, 08:59

 

سامانه برنامه ریز گردشگری استان اصفهان با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری، تاریخی، طبیعی و تفریحی این استان در آستانه عید سعید غدیر خم به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی پرتال بزنیم بیرون؛ سامانه جامع گردشگری استان اصفهان در هشت بخش کلی شامل «طبیعت‌گردی»، «هنرگردی»، «تاریخ‌گردی»، «گردشگری مذهبی»، « شهرگردی»، «چطوری بخریم؟»، «چی بخوریم» و «کجا بمونیم» راه‌اندازی شده که هرکدام از دسته بندی‌ها به معرفی کامل جاذبه‌های این استان می‌پردازد.

پرتال جامع گردشگری استان اصفهان در بیش از 41 موضوع مختلف اقدام به شناسایی و معرفی جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و تفریحی استان کرده است تا از این طریق اطلاعات جامعی را در رابطه با هرکدام از این اماکن و ظرفیت‌ها در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

در پرتال جامع گردشگری استان اصفهان داده‌های کاملی از قبیل معرفی مکان، اطلاعات تماس، محل قرارگیری و جانمایی روی نقشه، نحوه دسترسی به مکان مورد نظر با خودروی شخصی و وسایل حمل و نقل عمومی، ویژگی‌ها و مشخصات، امکانات، نحوه و محدودیت‌های استفاده، پیشنهادات ویژه، تاریخچه، سیمای عمومی، زمان مناسب بازدید، گالری تصاویر، گالری صوت و فیلم و ... در قالبی زیبا و نوین به مخاطبان عرضه می‌شود.

گفتنی است به زودی بخش زبان های خارجی سامانه گردشگری استان اصفهان به منظور راهنمایی و برنامه ریزی سفر گردشگران خارجی آغاز به کار خواهد کرد.

از جمله موارد بسیار کلیدی این سامانه می‌توان به بخش برنامه‌ریز تفریح و سفر به منظور معرفی بهینه اماکن و ظرفیت‌های گردشگری اشاره کرد؛ به نحوی که کاربران در بخش «برنامه ریز» پرتال بزنیم بیرون می‌توانند هزینه مد نظر، زمان مورد نیاز و بخش‌های مورد علاقه خود را ارایه داده و از نزدیک‌ترین مکان‌ها مد نظر خود بر اساس داده‌های اعلامی استفاده کنند.

سامانه برنامه ریز گردشگری استان اصفهان از امروز در آدرس اینترنتی   www.bezanimbiroon.ir  در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.