نعمت‌زاده باید مستند قانونی‌ بیاورد
پنجشنبه 11 شهریور 1395, 09:08

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نعمت زاده باید پاسخ دهد که مستند قانونی‌اش برای مطرح کردن این گفته که محصولات پتروشیمی نباید در بورس کالا برود، چیست؟

به گزارش رویش نیوز، حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به سخنان اخیر نعمت‌زاده وزیر صنعت مبنی براینکه ارائه پتروشیمی در بورس خلاف قانون بوده و بنده برای رفع این مشکل می‌جنگم، اظهار داشت: نعمت‌زاده وزیر باتجربه‌ای است و حتماً باید برای با قاطعیت مطرح کردن گفته‌اش یک پشتوانه قانونی داشته باشد.

وی با بیان اینکه در وهله اول باید از وزیر صنعت درباره اظهاراتش سؤال کنیم، افزود: نعمت زاده باید پاسخ دهد که مستند قانونی‌اش برای مطرح کردن این گفته که محصولات پتروشیمی  نباید در بورس کالا برود، چیست!

فولادگر تصریح کرد: بحثی بر روی این مسئله که بورس کالا برای ساماندهی عرضه و تقاضای کالا به‌ویژه مسائل مربوط به انرژی راه‌اندازی شده است، نیست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن بابیان اینکه مخالفان و موافقان این مسئله هرکدام استدلال خودشان را دارند، خاطرنشان کرد: نعمت‌زاده پیش از این نیز معتقد بود که ارائه پتروشیمی در بورس بازار را آشفته‌تر می‌کند و برخی از کسانی که در پتروشیمی هستند نیز همین اعتقاد را دارند. از این رو باید ابتدا مبنای گفته نعمت‌زاده را از وی جویا شویم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.