غلامرضا قائدی ها مدیر کل روابط عمومی استانداری اصفهان؛
زرگرپور از استانداری اصفهان استعفایی نداده است
چهارشنبه 10 شهریور 1395, 09:16

 

به گزارش رویش نیوز از شب گذشته در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر استعفای رسول زرگرپور از استانداری اصفهان منتشر شده است. خبری که با توجه به فراگیر شدن شبکه های اجتماعی خیلی زود همه گیر شد. اما درباره این خبر با مدیر کل روابط عمومی استانداری اصفهان گفتگوی کوتاهی داشته ایم:

غلامرضا قائدی ها  مدیر کل روابط عمومی استانداری اصفهان در رابطه با خبر استعفای رسول زرگر پور از استانداری اصفهان گفت: آقای زرگرپور هیچ استعفایی نداده است و با قدرت در حال ادامه کار خود می باشد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: استاندار اصفهان روز گذشته در رابطه با مشکلات اصفهان دیدار یک ساعته ای داشته اند و در رابطه با بسیاری از معضلات فعلی استان با دکتر روحانی وارد بحث شده اند و مطرح شدن این شایعه بلافاصله پس از دیدار ایشان با رییس جمهور جای بسی سوال دارد که هدف از انتشار این شایعات چیست.

 

 

نظرات

- بنده خدا
ایشان بود ونبودش تفاوتی بحال استان ندارد.آفرین به همت استاندارآذربایجان که توانست دریاچه مرده ارومیه رااحیاکند.زرگرفقط لگدی به زاینده رود نیمه جان زد.
1395-06-10 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- مقصر مردم و مدیران منفعل اصفهانن
دست تنها چکار کنه کل استان را بخشیدین به غیربومیها کدوم نماینده لپبدردبخور فرستادن کمیسیون انرژی کل خوزستانیها و چهارمحالیها هم در اصفهان هم استانشون متحد علیه اب اصفهانن و در تهران و رسانه ها علیه اصفهان جو منفی ایجاد و مظلوم نمایی میکنن من یک واکنش از مردم اصفهان ندیدم مهاجرین از برنجکاری محدود لنجان و ذوب اهن و فولاد عکس میگیرن میفرستن ساینها استانشون و از اونجا شروع هجمه علیه اب میزنن برنجکاری رتبه دو و مصرف اب مرکز در فولاد و پتردشیمی خودشون را مخفی میکنن اصفهان نابود شد رفت نماینده جوان خرمشهر در مصاحبه با تسنیم تهمت سرقت به اصفهان و توهین به استاندار میکنه صدای یک نفر در نمیاد
1395-06-10 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- عبد خدا
زاینده رود توی دولت احمدی نزاد به این روز افتاد، زرگرپور بهش لگد زد؟ ای انصافتون رو شکر/ چرا نمیرین ببینین 8 سال توی دولت محمود برای آب چیکار کردند؟ توی سه سال قرار بود چکار کنه زرگر؟ گول پروپاگاندای رسانه ای دولت برای ارومیه رو نخورید
1395-06-10 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- sgh
سلام اینکه تا این یک ماه زرگر می رود حتمی است وشنیده ها حاکی ازآمدن آقای ح ر است اما چرا در این سال آخر اتفاق می افتدنمی دانم؟؟
1395-06-10 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- مقصر مردم و مدیران منفعل اصفهانن
احتمالا اصلاحطلبان سیاست زده زیر ابشون را زدن که شاهکارشون بستن لیستیه که نماینده های منفعل در کمیسیونهای بی خاصیت فرستادن و حتی میخواستن نماینده غیربومی قومیتگرای ضداب اصفهان را هم کاندید کنن که عوض شد حالا هم همونطور که در دوره خاتمی بزرگترین خیانت را در حق اصفهان کردن با وزیر نیروی یزدی که اب را به خوزستان و یزد داد و سر اصفهان کلاه گذاشت
1395-06-10 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.