رییس اتاق بازرگانی اصفهان حمایت فعالان اقتصادی و نهادهای مالی از طرح های کارآفرینی را باعث ایجاد امید در نزد جوانان و انگیزه بخشی به آنان جهت حضور فعال در عرصه اقتصادی بویژه تولید برشمرد و گفت:وظیفه داریم زمینه حضور جوانان در عرصه تولید و صنعت فراهم کنیم .

به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان «سید عبدالوهاب سهل آبادی»در جلسه فوق العاده هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به برگزاری رویداد کارآفرینی گردشگری ویژه جوانان در اتاق اصفهان گفت:رویکرد اتاق بازرگانی اصفهان توجه ویژه به جوانان و نسل آینده ساز است . نسلی که می تواند استان و حتی کشور را متحول سازد.

سهل آبادی در بخش دیگری از سخنان خود به بحران آب اصفهان اشاره کرد و گفت:اختلاف نظرات در بین مسوولین و کارشناسان حوزه آب وجود دارد که با هم اندیشی و گفتگو برطرف می شود .

وی افزود: خشکی زاینده رود نقش بسزایی در اقتصاد استان بویژه در بخش کشاورزی  و صنایع تبدیلی  و همچنین گردشگری این استان دارد و از این رو نمی توان نسبت به این بحران به صورت  طبیعی رفتار کرد .

رییس اتاق بازرگانی اصفهان با ارج نهادن به موفقیت سهراب مرادی وزنه بردار المپیکی اصفهان گفت:به زودی مراسم تجلیل از این ورزشکار از سوی جامعه کار و تولید به پاس قدردانی از تلاش های این ورزشکار در اتاق اصفهان برگزار می شود.

سهل آبادی  آموزش و توانمندسازی بانوان را دو رویکرد مهم و ضروری این معاونت برشمرد و گفت:حضور بانوان فعال اقتصادی در همایش ها و نشست های  اتاق اصفهان زمینه توانمندشدن آنان را فراهم می سازد.

 وی معرفی برند بین المللی  شهر اصفهان را از دیگر فعالیت های اتاق بازرگانی اصفهان در کمیسیون گردشگری و برندشهری برشمرد و گفت:رونق گردشگری  می تواند زمینه رونق کسب و کار های متعدد در اصفهان را فراهم سازد .

«سید رسول رنجبران»عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه خواستار مشارکت فعال اعضای هیات نمایندگان در انتخاب رییس اتاق بازرگانی ایران در 14 شهریور شد و گفت:رییس اتاق ایران نقش موثری در انتقال مسایل و مشکلات بخش خصوصی به حاکمیت دارد و از این رود حضور یک فرد توانمند می تواند به اهداف اصلی اتاق بازرگانی کمک کند.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست