پیگیری مجلس درباره تحصیل «فریدون»
شنبه 30 مرداد 1395, 12:24

 

زاهدی با اشاره به تحصیل توصیه‌ای برادر رئیس‌جمهور گفت: در این موضوع کمیسیون آموزش فعال است و تا حصول نتیجه بررسی‌های خود را انجام می‌دهد.

به گزارش رویش نیوز محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به روند رسیدگی به تحصیل توصیه‌ای «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور در کمیسیون متبوعش، گفت: در این موضوع کمیسیون فعال است و تا حصول نتیجه بررسی‌های خود را انجام می‌دهیم.

وی درباره نامه برخی نمایندگان به رئیس‌جمهور درباره اتهامات برادرش، افزود: تعدادی از نمایندگان خواستار رسیدگی به اتهامات «حسین فریدون» از روحانی شدند، اما متأسفانه تاکنون نتیجه‌ای از سوی رئیس‌جمهور در این باره حاصل نشده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نمایندگان ملت مطالبه‌گر حقوق مردم در همه موضوعات هستند، تصریح کرد: هر شخص مسئولی در نظام، اگر مرتکب تخلفی شود باید با او برخورد قانونی صورت گیرد تا اعتماد افکار عمومی به نظام خدشه‌دار نشود.

زاهدی تأکید کرد: مطمئن باشید این کمیسیون نسبت به تحصیل توصیه‌ای برادر رئیس‌جمهور بی‌تفاوت نیست و این موضوع در حال پیگیری است.

پیشتر، محمدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اتمام کار مقدماتی این کمیسیون درباره تحصیل سفارشی برادر رئیس‌جمهور به تسنیم خبر داد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.