رویش نیوز پیگیری می کند؛
آخرین وضعیت اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در استانداری اصفهان
چهارشنبه 20 مرداد 1395, 11:22

 

به گزارش رویش نیوز خرداد ماه امسال بود که رییس جمهوری قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ابلاغ کرد. قانونی که در آن به کارگیری بازنشسته ها را در دستگاه های دولتی ممنوع کرده و از تاریخ ابلاغ این قانون، به‌کارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاههای اجرائی موضوع ماده(۵) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸/۷/۱۳۸۶ و کلیه دستگاههایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می‌کنند، ممنوع می‌باشد.
اما در قسمتی از متن این قانون به این نکته اشاره شده بود دستگاه های مشمول مکلفند ظرف مدت شصت روز از تاریخ ابلاغ این قانون آن دسته از افرادی را که برخلاف مفاد این قانون به‌کارگرفته شده‌اند، از خدمت منتزع و با آنان تسویه‌حساب کنند. افراد مذکور نیز باید ظرف مهلت قانونی مقرر سمت و پست خود را ترک کنند. این مهلت قانونی در طول هفته گذشته به پایان رسید و اصفهان هنوز منتظر اجرای این قانون در بین مدیران و مسئولان مشمول بود.

رویش نیوز از ابتدای هفته گذشته اقداماتی در این زمینه انجام داده و در حال حاضر چندین نفر که مشمول این قانون شده و در پست هایی که در قانون آمده در اصفهان در حال فعالیت بودند تغییر یافته اند یا این که در حال ترک شغل خود در طول روزهای آتی می باشند.

در استانداری اصفهان هیچ بازنشسته مشمول این قانون وجود ندارد

اما رویش‌نیوز در ادامه پیگیری های خود به سراغ استانداری اصفهان رفت تا از نحوه اجرای این قانون در استانداری اطلاع یابد. طبق گفته مسئولان کارگزینی استانداری اصفهان وضعیت اجرای این قانون در استانداری اصفهان حکایت از آن دارد که هیچ فردی در این مجموعه مشمول این قانون نبوده و شایعات مطرح شده پیرامون بکارگیری بازنشستگان در برخی معاونت ها صحت ندارد.
رویش نیوز همچنان به پیگیری‌های خود درباره وضعیت اجرای این قانون در دستگاه‌های دولتی ادامه خواهد داد.

 

نظرات

- شیخ
سلام آقایان 1: علی قاسم زاده 2: نور صالحی 3: شعرباف 4: مصور 5: انصاری مهر همگی از مدیران ارشد شهرداری اصفهان همگی مانده اند. بالاخره شورای شهر اصفهان با اجرای یک بند و دو مصوبه کار اینان را درست میکند.مخلص کلوم
1395-05-20 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- حسین
http://www.rooyeshnews.com/110631 حرف که باد هوا نیست برادر. قبل از زدنش دقت کن
1395-05-20 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- شیخ 2
برادر حرف بیجا نزن/ تنها شعرباف و انصاری مهر بازنشسته اند که هر دوتاشون کارهای اداری بازنشستگیشون انجام شده و تا چند روز آینده تودیع معارفه شون انجام میشه/ رویش درست منتشر کن.
1395-05-20 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- جواد
یعنی آقایان سیستانی و عقدایی بازنشسته نیستند؟! عجب ...
1395-05-20 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.