بختیار: کافی‌نبودن‌حقوق‌مددجویان‌کمیته‌امداد
سه شنبه 22 تیر 1395, 14:17

 

 
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به میزان دریافتی مدیران کمیته امداد گفت: این میزان تقریبا دو برابر مدیران سازمان های مشابه مثل بهزیستی است که باید رسیدگی شود.

حقوق صد هزار تومانی محرومان تحت پوشش کمیته امداد کافی نیست

به گزارش رویش نیوز به نقل از خانه ملت، علی بختیار گلپایگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه 22 تیرماه) مجلس شورای اسلامی بعد از ارائه گزارش عملکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) از سوی فتاح از انتقال ساختمان این کمیته از بالای شهر به محدوده پایین شهر تشکر کرد و گفت: ارائه خدمات به اقشار مختلف محروم به خصوص وضعیت خانواده شهدا و رسیدگی به امور جانبازان مطلوب نیست.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجود عملکرد خوب کمیته امداد اما حقوق محرومان تنها بین 50 تا 100 هزار تومان است که کافی نیست. همچنین تبصره 14 قانون بودجه سال جاری که مربوط به اشتغال خانواده محرومان است مورد توجه قرار نگرفته و تخصیص مناسبی در خصوص اعتبارات آن تاکنون نداشته ایم.

وی افزود: با یک مطالعه گسترده می توان میزان معلولان و اقشار آسیب پذیر را شناسایی کرد و آنها را تحت حمایت گرفت لذا از دولت تقاضا داریم لایحه ای در این زمینه ارائه کند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی در مجلس شورای اسلامی در پایان یکی از موضوعات مهم را میزان حقوق مسئولان و مدیران کمیته امداد عنوان و خاطر نشان کرد: میزان دریافتی روسای ادارات کمیته امداد نسبت به سازمان های مشابه مثل بهزیستی تقریبا بیش از دو برابر است که باید به این موضوع نیز رسیدگی شود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.