فولادگر: احمدی‌نژاد گفت که اصول‌گرا نیست
چهارشنبه 02 تیر 1395, 16:02

 

به گزارش رویش نیوز، حمیدرضا فولادگر، عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با عصر ایران درباره برنامه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: هنوز برنامه‌های اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری 96 معلوم نیست و اصولگرایان باید قبل ازهر برنامه‌ای مدت‌ها بروی روش آن بحث کنند که روش رسیدن به نامزد مورد نظر چیست و بعد روی افراد و مصداق ها بحث شود .

اعضای کمیسیون صنایع و معادن اظهارداشت: تشکل‌های اصولگرا به تازگی بحث انتخابات ریاست جمهوری را شروع کرده‌اند و هنوز به مصداق ها وارد نشده‌اند و درواقع اول راه هستند و اینکه بگوییم سی نامزد دارند یا از فلان آقا حمایت می کنند اصلا هنوز در این جبهه شروع نشده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: افرادی در جامعه اصولگرا وجود دارند که می توانند نامزد این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری باشند اما اینکه این افراد همه شرایط را داشته باشند و بتوانند رای بیاورند موضوعی است که اصولگرایان باید با دقت آن را برای معرفی این افراد مورد توجه قراردهند.ولی در هر صورت رسیدن به یک نامزد واحد در انتخابات ریاست جمهوری کار سخت و دشواری است .

فولادگر در پاسخ به اینکه اگر اصولگرایان نتوانند بر نامزد خاصی به وحدت برسند آیا از روحانی حمایت می کنند گفت :معلوم نیست که از اصول‌گرایان از روحانی حمایت کنند و این بستگی به شرایط دارد.

وی درمورد اینکه آیا جبهه اصولگرایان در صورت بازگشت احمدی نژاد از وی حمایت می کنند گفت:دوسال آخر دوره دوم احمدی نژاد بحث های جدی و چالشی بین وی و اصولگرایان پیش آمد به نحوی که همه اصولگرایان منتقد سرسخت او شدندو خود احمدی نژاد نیز به صراحت اعلام کرد که اصولگرا نیستم و خودش را متعلق به جامعه اصولگرایی نمی دانست و اینکه وی می آید و آیا در صورت امدن اصولگرایان از وی حمایت می کنند نیز قابل پیش بینی نیست .

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.