یک منبع آگاه در گفتگو با رویش نیوز؛
نظر قطعی شورای‌نگهبان حذف خالقی و برگزاری انتخابات در میان‌دوره است
یکشنبه 15 فروردین 1395, 17:13

 

در حالی که پنج شنبه 5 فروردین ماه تاییدیه انتخابات مجلس در اصفهان و حذف مینو خالقی از منتخبین این انتخابات رسماً و توسط استاندار اصفهان اعلام شد اما هنوز هیچ ارگانی از چگونگی ابطال آرا و دلایل آن صحبتی بیان نکرده است.

رویش نیوز در گفتگو با یک منبع آگاه در هیئت نظارت با خبر شد که نتیجه انتخابات در اصفهان توسط شورای نگهبان تایید نهایی شده است و مینو خالقی از راهیافتگان به مجلس حذف خواهد شد.توفیق در جهاد اقتصادی، معیار کارآمدی و توانمندی

این منبع آگاه در گفتگو با رویش نیوز اظهار داشت: خانم خالقی مدارک خود را برای پیگیری و شکایت نسبت به ابطال آرای خود در انتخابات به شورای نگهبان ارائه کرده و در جلساتی نیز برای دفاع لز خود شرکت کرده است ولی وی نتوانسته است شورای نگهبان را اقتاع و در نظر شورای نگهبان  نسبت به ابطال آرا تغییری ایجاد نشده است. وی افزود: طبق نظر شورا نفر پنجم در انتخابات میان دوره ای همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در سال 96 انتخاب خواهد شد.

این منبع آگاه مرجع پاسخ گویی برای دلیل ابطال آرای خالقی را هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در تهران دانست و افزود: البته باید توجه داشت مطالبی که تا کنون از سوی هیئت نظارت بر انتخابات اعلام شده، ملاحظاتی را نیز برای حفظ حریم شخصی ایشان در بر داشته است.

 در همین رابطه رویش نیوز برای پیگیری های بیشتر با نجات الله ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان اقدام به مصاحبه ای تلفنی کرد که وی با بیان بی اطلاعی از این قضایا به دلیل مرخصی اطلاعات بیشتر را به روزهای بعد موکول کرد.

 

نظرات

- d
سخنگوی شورای نگهبان اقدام به مصاحبه ای تلفنی کرد که وی با بیان بی اطلاعی از این قضایا به دلیل مرخصی اطلاعات بیشتر را به روزهای بعد موکول کرد.?????
1395-01-15 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محق
اصولگرایان تمامیت خواه نمیتونن از استانداری و شورای شهر و شهرداری بعد از سالها دل بکنن ست به هر عمل غیر اخلاقی میزنن.
جالبه رای رو باطل میکنن بدون محمل درست حقوقی. نفر ششم که بیش از 25 درصد آراء رو داره انتخاب نمیکنن. انتخابات رو در دور دوم برگزار میکنن. میذارن تا انتخابات شورای شهر طول بکشه. تا افراد مورد نظر خودشون رو برای شورای شهر با زور نمایندگان اصولگرا تعیین کنن و لابد با فشار استاندار بعدی رو هم انتخاب کنن. بعد از اسمش رو بذارین دفاع از دین و اسلام و حق مردم
احیانا فکر نمیکنین مردم جیگر نیستن و میفهمن قدرت طلبی شما عامل این قضایاست؟
فرمودند: سیاست ما عین دیانت ماست. بدا به حال بعضیها اگه واقعا این جمله در موردشون صدق کنه
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- جواب به محق
معلومه از قلمت خیلی محقی!!!!! استانداری هم اصولگراست؟ مرغ پخته خنده اش میگیره. آقای عقدایی از اون اصلاح طلب های رادیکاله.بعد استانداری اصولگراست؟ تقصیر شورای نگهبانه که بی خودی نگران آبری افراده. خودشون براشون مهم نیست، شورا کاسه داغ تر از آشه. باید بیاد شفاف بگه چه خبره تا دیگه داستان سرایی نکنن یه عده
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محق
دور قبل استاندار قرار بود کس دیگه ای باشه که با لابی برخی نمایندگان فعلی مجلس، استاندار فعلی جایگزین شد و در واقع مرهون همین نمایندگان اصولگراست
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محق
چرا اون بخش از نظراتم رو که در مورد .... بود حذف کردی؟ اون نظر خیلی از مردمه. با سانسور راه به جایی نمیبرید
.....................................................
روابط عمومی رویش نیوز: رویش نیوز نظراتی را که حاوی دروغ، تهمت و اتهام های بدون سند و بی اساس به اشخاص باشد را منتشر نمی کند. با تشکر
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محق
نه تهمتی بود و نه چیز دیگه ای. فقط شبهه ای بود و سوالی که باید برطرف بشه نه این که مخفی بشه.چه بخواهید چه نخواهید باید پاسخ داده شود که چرا فردی تا ساعات آخر سه هزار رای کمتر داشت و ناگهان 800 رای بیشتر نسبت به نفر بعدی پیدا کرد؟
در ضمن با این استدلال شمااکثر خبرها و تحلیلهای شما باید حذف بشه. چرا که القاء شبهه های بدون مدرک علیه دولت و افراد خاصه
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محمد
حداد هم هفتم بود توی تهران و بعد یهو شد سی و یکم. کسی که اندک آشنایی داشته باشه و فضای انتخابات میفهمه که این حرف خیلی خیلی الکیه. خب توی صندوق هایی که در آخر شمردن رای اون یکی بالاتر بوده. تا ساعات آخری هم درکار نبوده، آخرین باری که اعلام کردن و اون فرد رای بالاتری داشته، حدود صد عتا صندوق نشمره باقی مونده بود.
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محق
آقای حداد به هنگام تعداد شمارش تعداد اندکی از این آراء و فقط برای یکبار در اوئل کار در صدر قرار داشت و بعد از شمارش دوم در رده 31 قرار گرفت و تا انتها در همان رده قرار گرفت. اما در اصفهان اینطور نبود و از ابتداء تا ساعات آخر فرد دیگری و با اختلاف حداقل 3 هزار رای در رده 5 بود و تنها در ساعات آخر و در اعلام نهایی در رده 5 جابجایی ایجاد شد. مقایسه بین این دو مورده که خیلی خیلی خنده داره برادر
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محمد
خنده دار عدم اطلاع شما از شرایط انتخاباته. بعضا توی صندوق ها دوهزارتا رای هست. و آخرین اعلام مال وقتی بوده که هنوز صدتا صندوق شمارش نشده، با شمارش صد تا صندوق، سه هزارتا که هیچ، بیشتر از اونم میتونه جابجا بشه. درثانی رئیس ستاد انتخابات معاون سیاسی امنیتی استاندار هستند. اعتراضاتتون رو به ایشون باید انجام بدید. فردی که کل جریان چپ کلی تلاش کرد تا بجای آقای یاحی که آدم معتدلی بود، بیاد. خیلی مسخره است که توی انتخاباتی که دولت روحانی هم برگزار کرده و رئیس ستادش یه فرد مشارکتیه، بازم دم از تقلب می زنین. البته برای ما عادی شده. هر انتخاباتی که شما توش پیروز نشین، حتما تقلب شده.
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محق
عجبا که در طول چند روز شمارش بیش از 90 آراء و تعداد زیادی آراء یک نفر از رده ششم بالا نمیومد و یهو با شمردن چند هزار رای آخر یک دفعه نفر ششم با اختلاف چند صد رای، پنجم میشه. دهها هزاری نتونست تغییری ایجاد کنه و یک دفعه چند هزار رای آخر کن فیکون کرد.
در مورد انتخابات هم باید بگم تخلف رو بارها دیدم. برگزاری انتخابات توسط یک دولت، تخلف رو از بین نمیبره. این افراد هستن که سر صندوقها هستن با گرایشات مختلف و ناظرین هم از شورای نگهبان هستن. پس هر سلامت یا تخلفی لزوما ربط به شورای نگهبان و یا دولت نداره و افراد ییشتر نقش دارن.
راستی ماها لیستی رای دادیم. به استثناء نفر اول، چی شد که در میان نفرات لیست ما یک نفر کاملا ضد لیست قرار گرفته. نفرات دوم تا چهارم و سپس ششم و هفتم
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محمد
هرکس بهتون خبر داده، میخواسته گمراهتون کنه. در طول چند روز شمارش اتفاقا مدام جای نفر پنجم و ششم عوض می شد. حتی اوایل کار جای سه نفر اول هم عوض می شد. توی همون ده ها هزار رای بارها جای این دو نفر عوض شد و اصلا اینطوری نبود که از اول تا لحظات آخر نفر ششم بالاتر باشه. افراد یا از طرف فرماندارین یا شورای نگهبان، از مریخ که نیومدن!! شماها که لیستس رای دادین، چرا بین رای خالقی و عابدی این همه فرق هست؟ تازه چرا فولادگر چطور بالاتر آورد؟ اینقدر حرف بی سند و الکی نزنین خواهشا!
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محق
ن خابارم رو از سایت های معتبر اصولگرا میگرفتم و صداوسیما و کاملا هم معتبر بود.
در خصوص این که چرا مثلا رای بین خالقی و عابدی زیاد هست هم باید بگم این تفاوت آراء بخاطر اونهایی هست که رای لیستی ندادن. مثلا دانشجویان یا شاگردان ممکنه به عابدی رای بدن و مثلا جوانان و خانمها به خانم خالقی. همچنین آراء دوستان و اقوام و آشنایان تاثیر گذاره.
در خصوص فولادگر علت این بود که صدای ملت ایشون رو وارد لیست کرد و بالطبع بخشی از آراء علاقمندان این حزب رو جذب کرد. اما سوال اینه که اگر نفر پنجم از لیست اصولگراها بود و توانست اینقدر رای بیاره. چرا بقیه اعضاء نتوستن؟
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محمد
برادر من کدوم سایت معتبر اصولگرا؟ همین رویش توی لیستی که میذاشت سالک عموماً بالا بود، بعضی وقت ها آجودانی میومد بالا. صدا و سیما هم که خودش خبر نمی داد، کفیل میومد می گفت که اصلا دوبار هم اومد.
صدای ملت مگه چقدر تو اصفهان رای داره؟ حرف الکی میزنیا برادر من. خود فولادگر هم که صدبار گفت من توی این لیست نیستم و حتی روز آخر اسمش رو هم از تو لیست برداشتن. کی به اون خاطر بهش رای داد.
پس همه لیستی رای ندادن. نگو چرا لیست ما کامل رای نیاورد. چرا رای حمیدی اینقدر پایین بود پس؟
1395-01-17 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- نام شما
البته محق ودوستانشون همیشه خودرا محق میدانند.درتهران 30 نفرباصطلاح اصلاح طلب به مجلس رفتند وکسی گله نکرد.حالا خالقی که قبلا اسنادی را کتمان کرده بود وبعد از انتخابات روشن شد وباعث بطلان رای ایشان شدرا در بوق کنید که ایشان فلان وبهمان شد خودش میداند که چه شخصیتی است ولذا پیگیری نمیکند.حالا مخق به فکر جوسازی وغوغا سالاری افتاده.
1395-01-18 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.