قدردانی دو نماینده اصولگرای اصفهان از مردم
سه شنبه 11 اسفند 1394, 09:43
 
نمایندگان منتخب مردم اصفهان طی پیامی تاکید کردند: واکنش انقلابی به نقشه‌های بدخواهان و خائنان، منش جهادی در اندیشه و عمل و در یک جمله کار برای خدا و درراه خدمت به خلق خدا را برنامه دائمی خویش در دوران این مسئولیت قرار دهیم.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، حمیدرضا فولادگر و احمد سالک از نمایندگان منتخب مردم اصفهان طی پیامی از مردم شهرستان اصفهان تقدیر و تشکر کردند.

در ابتدای متن این پیام آمده است: خداوند بزرگ را شاکریم که بار دیگر ملت بزرگ ایران را از آزمون انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی سرافراز بیرون آورد تا با آفریدن حماسه‌ای دیگر برگ زرین جدیدی به تاریخ افتخارات انقلاب اسلامی بیفزایند.

در این پیام تصریح شده است: از مردم شریف و شهیدپرور مناطق 15گانه شهر اصفهان و مردم شهرها و روستاهای بخش‌های مرکزی، جرقویه سفلی و علیا، بن رود، جلگه و کوهپایه که بار دیگر به این خدمتگزاران خویش اعتماد کرده و بار مسئولیت سنگین نمایندگی خویش را در مجلس شورای اسلامی بر عهده این‌جانبان قرار دادند تقدیر و تشکر نموده و خاضعانه از درگاه الهی توفیق خدمت بیش‌ازپیش به این مردم قدردان و وظیفه‌شناس را مسئلت داریم.

این نمایندگان منتخب مردم اصفهان در ادامه آورده‌اند: بنابر پیام مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) سپاسگزاری شایسته از این حرکت بزرگ شما مردم اصفهان را در خدمت صادقانه به اصفهان، کشور و نظام اسلامی می‌دانیم و طبق نصایح ایشان ساده زیستی، پاک دستی، حضور پیوسته در جایگاه مسئولیت، ترجیح منافع ملی بر خواسته‌های شخصی و جناحی، ایستادگی شجاعانه در برابر مداخلات بیگانه، واکنش انقلابی به نقشه‌های بدخواهان و خائنان، منش جهادی در اندیشه و عمل و در یک جمله کار برای خدا و در راه خدمت به خلق خدا را برنامه دائمی خویش در دوران این مسئولیت قرار دهیم و از خداوند متعال می‌خواهیم به ما توجه نماید که به هیچ قیمت از آن تخطی نکنیم.

در پایان این پیام ذکر شده است: تمام نامزدهای انتخابات که زمینه رقابت سالم را در این انتخابات فراهم نموده و کاندیداهای اصولگرایی که داوطلبانه از ادامه رقابت انصراف دادند و نیز از مجمع اصولگرایان و روحانیت معظم و ائمه محترم جماعات اصفهان و تمام تشکل‌های سیاسی و عموم اقشار مردم عزیز که حمایت و مساعدت کردند تقدیر و تشکر به عمل آورده و برای تمام متصدیان اجرایی و نظارتی و انتظامی و امنیتی برگزاری انتخابات اجر جزیل از درگاه الهی مسئلت داریم.

 

نظرات

- متین
اگه یه تشکر ویژه هم از نامزدهای هم لیستی حیدری، خیام نکویی و نادرالاصلی میکردید بد نبود. حداقل اینکه شما تک روی کردید رو کمتر به چشم میزد. از مجمع اصولگرایان که شما رو همواره پررنگتر مطرح کرد در فیلمهای مستند، در پوسترها و حتی انعکاس اخبار کانال تلگرام تا جاپ و توزیع گسترده لیست دو نفره در شب اخر تبلیغات - که البته بعدا گفتید کار ما نبوده و همه را ابله پنداشتید- دال بر تکروی شما داشت.
فاصله نفر اول تا پنجم لیست اصلاحات ناچیز اما اول -فولادگر200000 تا پنجمی دکتر خیام 140000- در لیست اصولگرایان بسیار زیاد است که یکی از دلایل مهمش تکروی و بد اخلاقی اقایان فولادگر و سالک است.
1394-12-11 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محمود
آقایان نماینده اصول گرا خطررا احساس کنید وبدانید که استکبار از طریق صندوقهای رای بدنبال سرنگونی نظام است.کمی تفکر کنید.
1394-12-11 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.